Dodatkowe informacje

Bilety

Komputerowa rezerwacja

Organizatorzy wprowadzili komputerowy system rezerwacji miejsc. Gdyńskiemu Festiwalowi udostępniony on został przez wrocławski MFF T-Mobile Nowe Horyzonty. Dzięki nowemu systemowi każdy będzie wiedział wcześniej, na jaki film na pewno się dostanie.

Komputerowej rezerwacji będzie można dokonać zarówno zdalnie za pomocą własnego komputera, czy telefonu komórkowego, jak również przy specjalnych stanowiskach, dostępnych w Multikinie, Teatrze Muzycznym i Hotelu Gdynia. Określona pula miejsc w salach kinowych dostępna będzie wyłącznie dla posiadaczy karnetów i akredytacji.

KARNETY

Karnety uprawniające do wstępu na projekcje w Multikinie i Klubie Filmowym kupować można przez internet. Będą one również 7 i 8 maja dostępne w kasach Multikina.

  • na cały Festiwal
    • 150 zł - normalny
    • 100 zł - ulgowy

Bilety na pojedyncze projekcje

W bilety na pojedyncze seanse będzie można zaopatrzyć się online od 1 maja. Przez internet możliwy jest jedynie zakup biletów normalnych.

  • Ceny biletów na pojedyncze projekcje
    • 18 zł - normalny (Multikino)
    • 10 zł - ulgowy (Klub Filmowy)

Sprzedaż w kasach festiwalowych rozpocznie się 5 maja. Tam będzie można kupić również bilety ulgowe do Multikina w cenie 14 zł.

Organizatorzy zalecają zapoznanie się ze szczegółowym regulaminem, zasadami nabywania karnetów i biletów oraz rezerwacji miejsc na stronie www.system.festiwalgdynia.pl.

Lokalizacja

CENTRUM FESTIWALOWE - TEATR MUZYCZNY pokaż na mapie

Plac Grunwaldzki 1
81-372 Gdynia

Miejsce projekcji filmów biorących udział w Konkursie Głównym. Odbywają się tu także spotkania z twórcami, na które wstęp mają osoby akredytowane na 37. FPFF.

RECEPCJA FESTIWALOWA znajduje się przy wejściu do Centrum Festiwalowego - Teatru Muzycznego. Czynna jest codziennie podczas trwania Festiwalu w godzinach 9:00 - 22:00.

KINO FESTIWALOWE - MULTIKINO pokaż na mapie

ul. Waszyngtona 21
81-342 Gdynia

Miejsce projekcji filmów pokazywanych w ramach 37. FPFF. Odbywają się tu również pokazy prasowe oraz konferencje prasowe twórców filmowych, na które wstęp mają osoby posiadające akredytację medialną na 37. FPFF.

INFORMACJA FESTIWALOWA znajduje się w przy wejściu głównym do Multikina.

BIURO PRASOWE w budynku Gemini (Multikino)

Biuro Prasowe czynne jest codziennie w godzinach 10:00 22:00. Znajdują się tam stanowiska komputerowe oraz wolne stoliki do pracy na własnym laptopie (biuro wyposażone jest w bezprzewodowe łącze internetowe). Dziennikarze mogą tu także pobrać materiały prasowe dotyczące Festiwalu oraz spotkać się z rzecznikiem prasowym 37. FPFF.

MUZEUM MIASTA GDYNI pokaż na mapie

ul. Zawiszy Czarnego 1
81-374 Gdynia

Każdego roku w Muzeum Miasta Gdyni, znajdującym się tuż obok Centrum Festiwalowego - Teatru Muzycznego, odbywają się wystawy oraz spotkania poświęcone polskiej kinematografii.